DELEN

Een tijdje terug werd Sylvie Meis compleet belachelijk gemaakt door haar post op Instagram. Dat was namelijk een video met haar zogenaamde ochtendroutine die ze iedere ochtend doorneemt. Met die post maakte ze een hele hoop reclame voor allerlei smeerseltjes die ze zou gebruiken. Daarbij schrijft ze: “My morning Beauty Routine. I’m happy to share with you my current morning beauty routine for healthy and glowing skin. Hope you like it and let me know what you think”.

Bol.com maakt gehakt van Sylvie Meis

Ze begint haar dag met een paar petsen op haar wangen en zegt “Wake up Sylvie wake up”. Nu is Bol.com de beroerdste niet en ze weten daar weer heerlijk op in te haken. Onder de advertentie van Bol.com kun je de desbetreffende video van Sylvie zien!

Dit bericht bekijken op Instagram

Werbung / Ad I’m happy to share with you my current morning beauty routine for healthy and glowing skin. Hope you like it and let me know what you think 💗 Products I used: Regulatpro Hyaluron @regulatbeauty https://www.regulat.com/produkt?artikel=regulatpro-hyaluron Hello Body @hellobody Aloé Wash Daily Face Cleansing Gel https://www.hellobody.com/product/aloe-wash-daily-face-cleansing-gel/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Rosental Rose Queen @rosental_organics https://rosental.de/produkt/rose-queen-rosenquarz-roller/ Aloé Light Hydrating Daily Face Moisturizer https://www.hellobody.com/product/aloe-light-hydrating-daily-face-moisturizer/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Aloe Drops Daily Face Glow Booster https://www.hellobody.de/produkt/aloe-drops-daily-face-glow-booster/ (Get with the Code: Sylviesummer 40% until Midnight and afterwards 20% on all Sets.) Cellery Juice https://www.instagram.com/celeryjuicebenefits/ Check also my other videos on Youtube: Good Girl Gone Bad by Serena Goldenbaum Part 1: https://youtu.be/5-tpq_HNZBI Meine Erfahrung mit BANANA BEAUTY: https://youtu.be/3L2iKAAMpCQ

Een bericht gedeeld door Sylvie Meis (@sylviemeis) op